Catering,rauty

Připravíme pro Vás a konkrétně zrealizujeme jakoukoliv gastronomickou akci na klíč včetně odpovídajícího servisu.

Máme za sebou velké množství úspěšně zvládnutých akcí od 50 až po 300 lidí v různých prostředích - divadla, sportoviště, sídla firem i golfová hřiště.

Pohoštění vám dovezeme i k Vám domů na rodinné oslavy.

Sortiment je velmi široký od studených mís po teplá masíčka, připravovaná přímo před hosty, zeleninové saláty, domácí štrůdly či minidezerty včetně čokoládové fontány s ovocem. Přizpůsobíme se zcela Vašim požadavkům.

Máte-li zájem o catering, zašlete nám poptávku na stara.celnice@centrum.cz a my vypracujeme návrh nejvhodnějšího menu právě pro Vaši příležitost.

Živá hudba

P i z z a rozvoz

Objednání pizzy v naší pizzerii

Akce

  • Vážení a milí hosté,


    v této těžké a složité době si Vám dovolujeme nabídnou náš nový program výroby a expedice čerstvých, teplých polévek /obsah 0,33 l/.  Každý den pro Vás připravujeme: Silný kuřecí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi, Valašskou kyselici s pikantní klobáskou a Šumavskou kulajdu s lesními hříbky a to v ceně včetně thermo obalu 60,- Kč/ 1 ks.  Současně připravujeme denní polední a víkendové menu jak pro hosty v restauraci tak do thermo krabiček. Stačí pouze zavolat na naší recepci tel. 59 50 48 518, nebo 59 50 48 517 a Vaše objednávka bude rychle připravena k vyzvednutí.


    Děkujeme Vám za Vaší přízeň a těšíme se na Vaší návštěvu.


    Tým restaurace a penzionu STARÁ CELNICE u Hlučínského jezera