Svatby, rodinné oslavy,akce

Prožijte svatební den v útulném prostředí našeho penzionu a jeho krásném okolí.

Kompletně zrealizujeme svatbu dle Vašich představ a přání,osobně s Vámi sestavíme jídelníček dle Vašich požadavků, připravíme  zdarma slavnostní tabuli a vytiskneme svatební menu.

OTEVŘELI JSME NOVOU ČÁST RESTAURACE S KAPACITOU 80 MÍST PRO VELKÉ RODINNÉ OSLAVY A AKCE, KTEROU MŮŽEME ZCELA ODDĚLIT PRO VĚTŠÍ SOUKROMÍ DLE POŽADAVKŮ HOSTŮ.

Prostory jsou klimatizovány !

Prostory restaurace můžeme oddělit částečně podle počtu hostů nebo uzavřít celou restauraci.V případě uzavření celé restaurace činí pronájem  15.000 Kč.

Rautový stůl můžeme ozvláštnit čokoládovou fontánou s čerstvými jahodami.Po domluvě je možnost donést si vlastní zákusky a dorty.

Samozřejmostí u akcí je rožnění a grilování masa přímo před hosty.

Novomanželé mají svatební apartmá zdarma!

V naší restauraci  můžete také oslavit  se svou rodinou promoce, křtiny, narozeniny,  firemní či předváděcí  akce  a  večírky.

jpg

Živá hudba

P i z z a rozvoz

Objednání pizzy v naší pizzerii

Akce

  • Vážení a milí hosté,


    v této těžké a složité době si Vám dovolujeme nabídnou náš nový program výroby a expedice čerstvých, teplých polévek /obsah 0,33 l/.  Každý den pro Vás připravujeme: Silný kuřecí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi, Valašskou kyselici s pikantní klobáskou a Šumavskou kulajdu s lesními hříbky a to v ceně včetně thermo obalu 60,- Kč/ 1 ks.  Současně připravujeme denní polední a víkendové menu jak pro hosty v restauraci tak do thermo krabiček. Stačí pouze zavolat na naší recepci tel. 59 50 48 518, nebo 59 50 48 517 a Vaše objednávka bude rychle připravena k vyzvednutí.


    Děkujeme Vám za Vaší přízeň a těšíme se na Vaší návštěvu.


    Tým restaurace a penzionu STARÁ CELNICE u Hlučínského jezera